آغاز فعاليت دكتر عبادی فوق تخصص غدد

آقای دكتر عبادی فوق تخصص غدد درون ريز فعاليت خود را در روزهای پنجشنبه صبح خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی درمانگاه انصار آقای دكتر عبادی فوق تخصص غدد درون ريز فعاليت خود را از تاريخ 1399/09/13 آغاز كرد. ايشان هدف فعاليت خود در اين درمانگاه را درمان و کنترل بیماری های غدد تیروئید، دیابت، چاقی و اختلالات چربی خون، درمان و کنترل اختلالات قائدگی، درمان و کنترل کوتاهی قد و اختلالات رشد و کمبود وزن در کودکان درمان و کنترل بلوغ زودرس و دیررس، درمان و کنترل بیماری های غده هیپوفیز عنوان كرد.

 

مراجعين می توانند با شماره 35015 داخلی 110 جهت نوبت دهی اقدام نمايند.

گواهينامه ايزو 9001:2015 آزمایشگاه

دريافت گواهينامه ايزو 9001:2015 آزمایشگاه

گواهینامه ایزو آزمايشگاه انصار

 

آزمايشگاه انصار مفتخر به دريافت گواهينامه ايزو 9001:2015 شده است.

اين گواهينامه تاييد استاندارد صلاحيت و انسجام عمليات آزمايشگاهی می باشد و با دريافت اين مدرك كليه فعاليت های مديريتی ، فنی، و تخصصی آزمايشگاهي را به بهترين نحوه ارائه ميدهد  و صلاحيت و شايستگی خود را به گيرندگان خدمت و گروه های ذينفع اعلام می دارد.

هدف از دريافت اين استاندارد:

 • بهبود كيفيت
 • بهبود ارائه خدمات آزمايشگاهی
 • معيار نظارت و ارزيابی
 • تائيد صلاحيت آزمايشگاهی
 • ايجاد احساس اطمينان و آرامش از صحت آزمايشها و تست های انجام شده برای مراجعين می باشد

 

ايزو 9001:2015 آزمایشگاه انصار

10 درصد تخفيف فيزيوتراپی به مناسبت گراميداشت روز سالمند

10 درصد تخفيف فيزيوتراپی به مناسبت گراميداشت روز سالمند

10 درصد تخفيف فيزيوتراپی به مناسبت گراميداشت روز سالمند

 

رسول گرامی اسلام صلی الله عليه و آله و سلم فرمودند: یکی از صور تکریم و تعظیم ذات اقدس الهی احترام و تجلیل سالخوردگان مسلمان است.

فيزيوتراپی درمانگاه انصار در نظر دارد به مناسبت روز گراميداشت سالمند، به مدت يك هفته از تاريخ 10 تا 16 مهرماه با 10 درصد تخفيف در خدمت مراجعين بالا 50 سال خود باشد.

كربوكسی تراپی-دكتر متين راد

توضيحات خانم دكتر متين راد درباره روش كربوكسی تراپی

كربوكسی تراپی-دكتر متين راد

 

خانم دكتر متين راد از فعاليت خود در بخش كربوكسی تراپی در روزهای يكشنبه و سه شنبه خبرداد.

ايشان همچنين در توضيح اين روش افزود: "كربوكسی تراپی روشی است كه در آن با تزريق گاز دی اكسيد كربن به زير پوست منجر به افزايش جريان خون در آن منطقه می شود و با رسيدن مواد مغذی به اين منطقه سلول های اين ناحيه ترميم می شوند و نهايتا باعث حفظ و تقويت خاصيت ارتجاعی پوست می شود."

ايشان در ادامه به كاربرهای شايع كربوكسی تراپی به موارد زير اشاره نمود:

 • رفع خطوط ناشی از چاقی ولاغری شكم
 • از بين بردن استريا يا استرچ مارك های بارداری
 • رفع خطوط ناشی از بارداری
 • از بين بردن سلويت ها و چاقی موضعی
 • جوانسازی واژن
 • برطرف كردن لك های پوستی از جمله ملاسما
 • رفع تيرگی های ناحيه تناسلی

همچنين در ارتباط با عوارض اين روش افزود: "اگر كربوكسی توسط پزشك متخصص انجام شود و فرد دارای بيمار خاصی نباشد بدون عوارض خواهد بود و برخی از مشكلات مانند قرمزی يا افزايش حرارت بدن بعد ازكربوكسی به سرعت از بين ميرود و حالت طبيعی به خود می گيرد."

انجام آزمايشات كوويد 19

انجام آزمايشات كوويد_19 درمانگاه انصار

انجام آزمايشات كوويد 19

 

آقای عظيم زاده مسئول فنی آزمايشگاه انصار از انجام آزمايشات كوويد 19 خبر داد.

ايشان افزودن اين آزمايشات در روز های يكشنبه و سه شنبه انجام می شود و همچنين مراجعين می توانند اين آزمایش (تست) کرونا را بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه، از طریق درخواست نمونه گیری در منزل یا محل کار خود انجام دهند و جواب آزمایش خود را بصورت آنلاین از طریق وب سايت انصار دريافت نمایند.

ايشان  همچنين در ارتباط با اينكه چه افرادی بهتر است اين آزمايش را انجام دهند افزود: افرادی كه دارای بيماری زمينه ای هستند افراد مسن، زنان باردار، افراد دارای علائم شديد، بهتر است اين آزمايش را انجام دهند.

وی در پايان به تعرفه تست كرونا اشاره كرد و ادامه دادند در حال حاضر هزينه كه برای تست های سرلوژی پرداخت می شود به صورت آزاد است و هيچ گونه بيمه تكميلی پذيرفته نمی شود.

پيام تبريك مديريت درمانگاه انصار به مناسبت روز پزشك

پيام تبريك مديريت درمانگاه انصار به مناسبت روز پزشك

پيام تبريك مديريت درمانگاه انصار به مناسبت روز پزشك

 

یکم شهریور مصادف است با زادروز حکیمی فرزانه که ارمغان پزشکی ایران را به دنیا صادر کرد و امروز از گذر قرن ها، یکایک اعضای جامعه سلامت کشور به او مفتخر و مدیونند.

امسال نيز این روز را در حالی گرامی می داریم که در گذر ماه های اخیر، جامعه پزشکی کشور همگام با تمامی خانواده مدافعان سلامت کشور، با بحرانی همه گیر مواجه بوده و با آمادگی حداکثری در مقابله با پدیده شوم ویروس کرونا، کوشش گسترده ای را در تسری بهداشت و درمان برای آحاد جامعه به کار بسته تا همچون همیشه پیام آور سلامت باشند و در این ایام، با تعبیری بی نظیر از مفهوم عشق به انسانیت، ایثار و شرافت حرفه ای، به نحو مسوولانه ای در این عرصه ایفای نقش کردند.

لذا این مناسبت، بهانه ای خواهد بود تا خدمات شبانه روزی و خالصانه شما عزيزان را  ارج نهیم و از خدمات شما به ویژه در بحران کروناویروس قدردانی كنيم.

 

پيام تبريك مديريت درمانگاه روز پزشك

آغاز به فعاليت خانم دكتر زاوه زاد متخصص اطفال

آغاز به فعاليت خانم دكتر زاوه زاد متخصص اطفال

آغاز به فعاليت خانم دكتر زاوه زاد متخصص اطفال

 

خانم دكتر زاوه زاد متخصص اطفال و فوق تخصص مغز و اعصاب كودكان از فعايت خود در روز های يكشنبه در كلينيك اطفال انصار خبر داد و هدف فعاليت خود در اين كلينيك را درمان بيماری های كودك و نوجوان از جمله تب و تشنج، صرع، عقب ماندگی ذهنی، اوتيسم،‌ اختلالات تكاملی، بيماری عصب و عضله و همچنين درمان عفونت های باكتريايی رايج در دوران كودكی اشاره كرد.

ايشان همچنان اضافه كردند كودكانی را كه دچار آسيب های جزئی مشكلات حاد و مزمن سلامت و رشد فيزيولوژيكی و روانی و مشكلات تكاملی هستند، در اين كلينيك درمان می شوند.

آغاز فعاليت داروخانه دكتر امجدی

آغاز فعاليت داروخانه دكتر امجدی

آغاز فعاليت داروخانه دكتر امجدی

 

داروخانه دكتر مريم امجدی به لطف خدا و همت مسئولين درمانگاه انصار از تاريخ 01/ 03/ 99 فعاليت خود را آغاز نموده و در حال حاضر كليه داروهای مورد نياز بيماران و همچنين بخش های تجهيزات پزشكی و آرايش بهداشتی فراهم شد.

لازم به ذكر است تمامی پرسنل داروخانه  از،‌ كادری مجرب و با تجربه می باشند.

عيدی درمانگاه انصار به مناسبت عيد قربان و غدير

عيدی درمانگاه انصار به مناسبت عيد قربان و غدير

عيدی درمانگاه انصار به مناسبت عيد قربان و غدير

 

طرح ویژه درمانگاه خیریه انصار به مناسبت عید بزرگ قربان و  غدیر

 

به مناسب عيد قربان و غدير درمانگاه خیریه انصار در نظر دارد از تاريخ 10 الی 20 مرداد به مدت ده روز در تمامی بخش های (فيزيوتراپی، ماموگرافی، آزمايشگاه، ايمپلنت، ارتودنسی، ويزيت مغز واعصاب، نوارعصب و عضله، نوار مغز، ويزت اطفال) با تخفيفات ويژه در خدمت مراجعين می باشد.

مراجعين گرامی می توانند جهت كسب اطلاع بيشتر و نوبت دهی با شماره 33507010 تماس حاصل فرمايند.

پیام تبریک مديريت درمانگاه انصار به مناسبت روز ملی فیزیوتراپی

پیام تبریک مديريت درمانگاه انصار به مناسبت روز ملی فیزیوتراپی

پیام تبریک مديريت درمانگاه انصار به مناسبت روز ملی فیزیوتراپی

 

به مناسبت دوم مرداد ماه روز ملی فيزيوتراپی بر خود لازم می دانم كه اين مناسبت فرخنده را به جامعه فهيم و كوشای فيزيوتراپی به ويژه همكاران عزيز بخش فيزيوتراپی انصار كه در پنج ماه گذشته با وجود شرايط كرونايی در خدمت بيماران و سالمندان بوده اند را تبريك بگويم و از زحمات و تلاش های ايثار گرانه و بی بديل اين بزرگواران در راه درمان و توان بخشی بيماران و كاهش الام دردمندان صميمانه قدردانی نموده اميدوارم كه اين شجره طيبه با لطف و عنايت الهی به سر منزل مقصود برسد.

تماس با ما

تهران،ابتدای شهيد محلاتی،پلاك368
info@ansarclinic.com

35015(داخلی 1) - 33507010

33507011
aparat
telegram
instagram

درباره درمانگاه

درمانگاه خيريه انصار، اوايل سال 1393 به همت موسسه خيريه انصارالحسين(عليه السلام) و به منظور خدمت رسانی به قشر مستضعف جامعه و تامين نيازهای درمانی آنها تاسيس گرديد. اكنون با عنايت خداوند و زحمات خداپسندانه خيرين ارجمند اين درمانگاه به يكی از مجهزترين و مدرن ترين مراكز درمانی تبديل شده است.
Image
Image
بالا